Co to znaczy Pog? - Definicja

Sformułowanie Pog używane jest w grach komputerowych lub w komunikatorach.
To rodzaj emotikonu używanego na platformach streamingowych, takich jak Twitch.

Jest to obrazek przedstawiający usta streamera, wyrażające radość, zdumienie. Skrót pochodzi z angielskiego zwrotu „Play of the Game”, co oznacza „rozgrywka całej gry”. Używany jest na czatach w czasie trwania transmisji na żywo, z reguły w odpowiedzi na emocjonujący ruch streamera.

• To było niezłe, ale POG!

Zobacz również: PogChamp

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Pog" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Pog w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Pog, definicja słowa Pog, znaczenie słowo Pog, co to jest Pog, co oznacza Pog.