Co to znaczy Bansy? - Definicja

Bansy to szybkie i rytmiczne tańce, najczęściej na imprezie w klubie. Oznaczają dobrą zabawę, na ogół zakrapianą alkoholem. Inne znaczenie słowa bans to „fajnie, spoko” o pozytywnym wydźwięku.

Bansować – to znaczy tańczyć, bawić się.

– Idziemy w weekend na bansy! Musimy odreagować.

– Dobry pomysł!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Bansy" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Bansy w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Bansy, definicja słowa Bansy, znaczenie słowo Bansy, co to jest Bansy, co oznacza Bansy.