Co to znaczy Scrollowanie? - Definicja

„Scrollowanie” to potoczne określenie dla przewijania treści na ekranie, najczęściej za pomocą kółka myszy, touchpada lub gestów dotykowych. Proces ten pozwala użytkownikom na przeglądanie długich stron internetowych, dokumentów lub innych zawartości, które nie mieszczą się w jednym widoku ekranu.

W kontekście przeglądania stron internetowych, przewijanie może być pionowe (góra-dół) lub poziome (lewo-prawo), w zależności od potrzeb. Na urządzeniach mobilnych, gesty dotykowe są często używane do przewijania, a na komputerach stacjonarnych i laptopach wykorzystuje się mysz lub touchpad. Pojęcie to jest powszechnie stosowane w kontekście interakcji z elektronicznymi urządzeniami, takimi jak komputery, smartfony czy tablety.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Scrollowanie" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Scrollowanie w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Scrollowanie, definicja słowa Scrollowanie, znaczenie słowo Scrollowanie, co to jest Scrollowanie, co oznacza Scrollowanie.