Co to znaczy PogChamp? - Definicja

PogChamp jest to wyrażenie emotikonki, a dokładnie obrazu twarzy YouTubera/streamera Gootecks. Nagranie znalazło się na YouTubie, a wyrażało ono wiele emocji, dlatego ta twarz została ściągnięta.

PogChamp to emotikon wyrażający zdziwienie, zaskoczenie lub niedowierzenie czy podekscytowanie.

Występuje on najczęściej w środowisku graczy, w serwisie Twich.

– Ej! Wygraliśmy!
– PogChamp!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "PogChamp" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa PogChamp w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy PogChamp, definicja słowa PogChamp, znaczenie słowo PogChamp, co to jest PogChamp, co oznacza PogChamp.