Co to znaczy DM (Direct Message)? - Definicja

„DM” to skrót od angielskiego terminu „Direct Message”, co w języku polskim oznacza „Bezpośrednia Wiadomość”. Jest to funkcja dostępna w różnych platformach społecznościowych i komunikacyjnych, która umożliwia użytkownikom wysyłanie prywatnych wiadomości bez konieczności udostępniania ich publicznie na tablicy czy innym publicznym miejscu. W przypadku wielu platform, takich jak Twitter, Instagram, czy Facebook, DM pozwala na komunikację jedno do jednego lub grupową, z ograniczonym dostępem dla innych użytkowników.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "DM (Direct Message)" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa DM (Direct Message) w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy DM (Direct Message), definicja słowa DM (Direct Message), znaczenie słowo DM (Direct Message), co to jest DM (Direct Message), co oznacza DM (Direct Message).