Co to znaczy Ez? - Definicja

Ez to skrót angielskiego słowa “easy”, co oznacza “łatwy”, “prosty”. Zwrot określa, że coś zostało zrobione z łatwością, bez większych problemów. Potocznie używany jest przez graczy, zwykle po wygranej rozgrywce lub rundzie.

Młodzież coraz częściej używa tego słowa, skrótu w komunikatorach internetowych.

– Krótka piłka z nimi!

– Ez, wygraną mam w kieszeni.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Ez" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Ez w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Ez, definicja słowa Ez, znaczenie słowo Ez, co to jest Ez, co oznacza Ez.