Co to znaczy Zoomer? - Definicja

Zoomer to słowo opisujące osobę, która jest reprezentantem pokolenia Z.

Osoba taka urodziła się w drugiej połowie lat 90-tych do roku 2012. Pokolenie Z to ludzie, którzy dorastali już w całkowicie scyfryzowanym świecie. Zoomer zazwyczaj jest biegły w obsługiwaniu nowych technologi i nie wyobraża już sobie życia bez internetu.

Sprawdź znaczenie: Boomer

– Widziałeś? Zatrudnili młodego chłopaka w dziale

– No, typowy zoomer!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Zoomer" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Zoomer w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Zoomer, definicja słowa Zoomer, znaczenie słowo Zoomer, co to jest Zoomer, co oznacza Zoomer.