Co to znaczy LapDance? - Definicja

LapDance to inaczej taniec erotyczny, który można opisać jako sensualne ruchy ciała stymulujące mężczyznę. Sama nazwa pochodzi z języka angielskiego.

Kobieta w czasie LapDacne zmysłowo ociera się pośladkami o kolana mężczyzny siedzącego naprzeciw niej na krześle.

– Spotkałem się wczoraj z laską z Tindera, ponoć tańczy Pole Dance

– To zakręć z nią, może ci zrobi LapDance.. haha

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "LapDance" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa LapDance w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy LapDance, definicja słowa LapDance, znaczenie słowo LapDance, co to jest LapDance, co oznacza LapDance.