Co to znaczy Boomer? - Definicja

Ironiczna nazwa osoby starszej. Boomer reprezentuje pokolenie baby boom. Używa się tego słowa, kiedy osoba starsza, z wyżu demograficznego próbuje wykonywać rzeczy, które robi młodzież.

– Tata Julki wstawił żenujący post na Facebooku

– Ale z niego Boomer!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Boomer" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Boomer w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Boomer, definicja słowa Boomer, znaczenie słowo Boomer, co to jest Boomer, co oznacza Boomer.