Co to znaczy Weeb? - Definicja

W slangu młodzieżowym, „weeb” jest to określenie osób które są fascynują się japońską kulturą poprzez anime, manga oraz inne formy popularyzacji japońskiej pop-kultury jak gry komputerowe, muzyka, itpSłowo weeb może być używane zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym kontekście.

Przykład użycia:

„Mój kolega jest takim weebem, że nie może przestać oglądać anime przez cały dzień.”

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Weeb" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Weeb w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Weeb, definicja słowa Weeb, znaczenie słowo Weeb, co to jest Weeb, co oznacza Weeb.