Co to znaczy Ofc? - Definicja

„Ofc” to skrót od „of course”, co oznacza „oczywiście” lub „z pewnością” jest to potwierdzenie lub zgoda na coś. Jest to jednym z wielu skrótów używanych w języku potocznym, które często pojawiają się w rozmowach tekstowych, na forach internetowych, czy w mediach społecznościowych.

Przykład użycia zwrotu „ofc” w sytuacji codziennej:

A: „Czy mogłbyś mi pomóc przenieść meble do nowego mieszkania?”
B: „Ofc, kiedy chcesz żebym przyszedł?”


A: „Czy będziesz na imprezie w sobotę wieczorem?”
B: „Ofc, nie mogę się doczekać.”

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Ofc" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Ofc w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Ofc, definicja słowa Ofc, znaczenie słowo Ofc, co to jest Ofc, co oznacza Ofc.