Co to znaczy FF? - Definicja

FF to jeden ze skrótów używanych w grach typu Multi Player. Wywodzi się on z angielskiego słowa forfeit, oznaczającego utratę. Osoba, która go użyje ogłasza uczestnikom poddanie się i rezygnację z dalszej gry.

– Za taką grę to siara wyjść na ulicę pajacu!

– Dobra, jesteście cwelami, ff

FF – w relacjach damsko-męskich oznacza Fuck Friend, czy przyjaciela/przyjaciółkę do seksu. Skrót ten używany jest w aplikacjach randkowych, ale też w mowie potocznej. Określa rodzaj relacji, która nie jest związkiem, ale w której występują regularne spotkania na seks.

– Spotkałam się wczoraj ze znajomym

– Uuu i co, wolny jest? Może coś z tego będzie?

– Nieee, nie ma szans, on ma jakąś ff, umawiają się na luzie, mnie takie coś nie interesuje

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "FF" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa FF w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy FF, definicja słowa FF, znaczenie słowo FF, co to jest FF, co oznacza FF.