Co to znaczy Twoja stara? - Definicja

Słowo „twoja stara” w kontekście slangu może być używane w odniesieniu do matki lub kobiety, z którą ktoś jest lub był w związku. Może to być używane w różnych sytuacjach, np. w żartach, w wyrażaniu irytacji lub wyśmiewaniu kogoś. Może też być używane w sposób obraźliwy lub wulgarny, w zależności od konkretnego kontekstu i intencji osoby mówiącej.

Przykład:

Jak się nie znasz to, po co zabierasz głos?

Twoja stara się nie zna!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Twoja stara" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Twoja stara w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Twoja stara, definicja słowa Twoja stara, znaczenie słowo Twoja stara, co to jest Twoja stara, co oznacza Twoja stara.