Co to znaczy Odklejka? - Definicja

Odklejka w kontekście slangowym, może oznaczać np. kogoś, kto jest odłączony od rzeczywistości lub od innych ludzi, albo kogoś, kto jest apatyczny lub niezainteresowany tym, co dzieje się wokół niego. Może też być to ktoś, kto jest samotny lub wycofany, albo kto jest odrzucany przez innych.

– moja mama zarabia 40 tysięcy złotych miesięcznie, jako nauczycielka języka polskiego w szkole

– ale, odklejka!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Odklejka" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Odklejka w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Odklejka, definicja słowa Odklejka, znaczenie słowo Odklejka, co to jest Odklejka, co oznacza Odklejka.