Co to znaczy IMO? - Definicja

IMO to skrót od „In My Opinion”, co oznacza „moim zdaniem”. Zwrot ten jest używany w celu wyrażenia, że dana opinia jest prywatna i subiektywna, a nie jest faktem. Słowo „IMO” często używane jest w rozmowach online, gdzie ludzie wymieniają swoje opinie na różne tematy.

– uwielbiam grać w LOL’a

IMO ta gra jest beznadziejna.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "IMO" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa IMO w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy IMO, definicja słowa IMO, znaczenie słowo IMO, co to jest IMO, co oznacza IMO.