Co to znaczy Trap House? - Definicja

„Trap house” to określenie używane w slangu, które odnosi się do miejsca, w którym handluje się narkotykami, zwykle kokainą lub crackiem. Może to być prywatny dom lub mieszkanie, w którym handel odbywa się w sposób tajny i nielegalny. Pojęcie „trap house” jest często używane w kontekście kultury hip-hopowej lub rapowej, zwłaszcza w tekstach piosenek, które opisują styl życia i działania w przestępczym środowisku.

Przykład:

  • Tomek: Widziałem, że Tomek jest na fali i lata w nowym BMW. Skąd bierze tyle kasy?
  • Bartek: Podejrzewam, że handluje. Słyszałem, że otworzył swoje własne trap house.
  • Tomek: Serio? To niebezpieczne, przecież policja może go z łatwością złapać.
  • Bartek: Wiem, ale to jego wybór. W każdym razie niech trzyma się z dala ode mnie, nie chcę mieć z tym nic wspólnego.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Trap House" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Trap House w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Trap House, definicja słowa Trap House, znaczenie słowo Trap House, co to jest Trap House, co oznacza Trap House.