Co to znaczy Fiflak? - Definicja

„Fiflak” to slangowe określenie na akrobację wykonywaną na deskorolce, polegającą na przesunięciu się po niej wraz z jej obrotem wokół własnej osi, czyli wykonywaniu 360 stopni w powietrzu.

Słowo „fiflak” jest często używane w środowisku deskorolkowym, szczególnie wśród młodszych ludzi, którzy interesują się tą dyscypliną sportu. Może być również używane w Internecie i w mediach społecznościowych w odniesieniu do filmów lub zdjęć przedstawiających wykonanie tej akrobacji.

Fiflak ma także drugie znaczenie – obraźliwe określenie (mężczyzny).

Przykład:

  • Adam: Czy widziałeś filmik z mistrzostw w deskorolce?
  • Tomek: Tak, widziałem. Chodzi Ci o ten, w którym gość robił „fiflaka”?
  • Adam: Tak, dokładnie o ten! To było niesamowite.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Fiflak" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Fiflak w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Fiflak, definicja słowa Fiflak, znaczenie słowo Fiflak, co to jest Fiflak, co oznacza Fiflak.