Co to znaczy Szlauf? - Definicja

Jeżeli chodzi o określenie, to nie należy ono do pozytywnych. Szlaufem określa się kobietę, często nastolatkę, która się nie szanuje. Jest to dziewczyna, która sprzedaje swoje ciało, świadczy usługi seksualne dla dóbr materialnych, pieniędzy. Jest często skąpo, wulgarnie ubrana.

Słowo to wzięło się od słowa „szlauch”, który oznacza węża ogrodowego. W slangu zmieniono go na szlauf, który łatwiej wymówić. Niestety genezy przekształcenia znaczenia tego słowa – nie znamy.

Znaczenie słowa szlauf

– Spotykasz się dzisiaj z Kaśką?

– No co Ty… wyszło, że to zwykły Szlauf jest..

– Eh.. tak myślałam.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Szlauf" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Szlauf w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Szlauf, definicja słowa Szlauf, znaczenie słowo Szlauf, co to jest Szlauf, co oznacza Szlauf.