Co to znaczy Stonks? - Definicja

Stonks wywodzi się od angielskiego słowa „stocks”, czyli spółek giełdowych.

Jest to grafika, która prezentuje przejaskrawioną postać ludzką ubraną w garnitur oraz strzałkę skierowaną do góry, co symbolizuje wzrosty na giełdzie. Ma ona wydźwięk ironiczny, oznaczający stałe wzrosty i udane inwestycje.

Ludzie wysyłają sobie taką grafikę pokazując, że wszystko idzie po ich myśli, a ich pieniądze wzrastają.

stonks

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Stonks" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Stonks w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Stonks, definicja słowa Stonks, znaczenie słowo Stonks, co to jest Stonks, co oznacza Stonks.