Co to znaczy NK? - Definicja

Nk to skrót od słów „niech ktoś”.

Używany jest w celu wyrażenia prośby, by ktoś coś zrobił dla kogoś. Stosowany jest w komunikatorach internetowych i na czatach na serwisach społecznościowych. Prośba sugeruje pomysł na to, co ma być zrobione.

– Nk, nie kumam tego

– Adi, weź mu powiedz co ma napisać w zadaniu 5

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "NK" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa NK w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy NK, definicja słowa NK, znaczenie słowo NK, co to jest NK, co oznacza NK.