Co to znaczy Ahegao? - Definicja

Ahegao (jap. あへがお, アヘ顔 lub O-Face) to określenie wywodzące się z języka japońskiego na charakterystyczny wyraz twarzy, jaki można spotkać u postaci z mang i anime.

Związane jest z japońskim Hentai, czyli filmami dla dorosłych, pornografią. Ahegao opisuje mimikę twarzy kobiet w czasie podniecenia seksualnego i ekstazy. Jego cechą są przymrużone, wysunięty luźno język i rumiane policzki. Obecnie używany jest też w memach i na humorystycznych grafikach.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Ahegao" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Ahegao w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Ahegao, definicja słowa Ahegao, znaczenie słowo Ahegao, co to jest Ahegao, co oznacza Ahegao.