Co to znaczy Softy/ Soft? - Definicja

Soft – mogłoby się powiedzieć, że jest to klasyczne słowo z języka angielskiego oznaczające „delikatny”, jednak w slangu młodzieżowym i nie tylko ma kilka innych znaczeń.

Pierwszym znaczeniem słowa Soft to określenie drinku bezalkoholowego, który smak ma jak oryginalny drink ale jest bez dodatku jakiegokolwiek alkoholu.

Softy ma również inne znaczenie, które coraz częściej używane jest w internecie. Oznacza zdjęcia dziewczyny, kobiety w samej bieliźnie. Zdjęcie zazwyczaj robione są w delikatnej, nieśmiałej pozie.

– Pokaż, co tam masz?

– A nic.. Monika wysłała mi softy..

– ooo…nieźle

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Softy/ Soft" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Softy/ Soft w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Softy/ Soft, definicja słowa Softy/ Soft, znaczenie słowo Softy/ Soft, co to jest Softy/ Soft, co oznacza Softy/ Soft.