Co to znaczy RNG? - Definicja

RNG – angielski skrót od Random Number Generator. Jest to dosłownie generator liczb losowych w różnych grach. Działa to tak jak rzut kostką w rzeczywistości.

Liczby wyskakują w różnych kolejnościach, a wygrana w grach zależy od szczęścia grającego. Gracz nie może przewidzieć co się wydarzy, jakie liczby wyskoczą.

Najczęściej używają tego określenia w grach karcianych, RPG i MMORPG.

– Coś dziś przegrywasz..

– Ta.. RNG mi nie wchodzi.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "RNG" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa RNG w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy RNG, definicja słowa RNG, znaczenie słowo RNG, co to jest RNG, co oznacza RNG.