Co to znaczy Muka? - Definicja

Pojęcie muka w slangu młodzieżowym pojawia się bardzo często, a co ona oznacza? Muka używana jest jako określenie „kuksańca” w ramię/ rękę.

Samo określenie wzięło się z gry, w którą jakiś czas temu grała młodzież. Gra polegała na tym, aby pokazać w odpowiednim momencie znak swoim znajomym. Znak polega na złączeniu kciuka z palcem wskazującym, robiąc „o” z palców. Jeżeli Twój znajomy zauważy ten znak może zrobić Ci tak zwaną „mukę” czyli kuksańca w ramię.

– Ała! Dlaczego mnie bijesz?

-Muka!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Muka" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Muka w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Muka, definicja słowa Muka, znaczenie słowo Muka, co to jest Muka, co oznacza Muka.