Co to znaczy Sheesh? - Definicja

Sheesh, czyli z angielskiego “a niech to”, “rany”,” do licha”, to wyrażenie używane w slangu młodzieżowym.

Odnosi się do określenia odczucia, które ciężko opisać słowami. Może mieć znaczenie pozytywne jak i negatywne. Określa zarówno irytację, zawód i rozczarowanie, jak i zadowolenie czy zaskoczenie. Słowo to zostało rozpowszechnione poprzez aplikację TikTok, której użytkownicy używają go komentując oglądane filmiki.

– Sheesh! Nieźle, co ona odwaliła.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Sheesh" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Sheesh w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Sheesh, definicja słowa Sheesh, znaczenie słowo Sheesh, co to jest Sheesh, co oznacza Sheesh.