Co to znaczy Sekret mnicha? - Definicja

Sekret Mnicha to coraz częściej używany zwrot u młodzieży. Jest to zwrot określający masturbację. Polarność zyskał poprzez film “Imię róży”, gdzie czynność ta była grzechem i sekretem mnicha.

– Co tam robisz w tej łazience?

– Idź sobie.. sekret mnicha!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Sekret mnicha" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Sekret mnicha w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Sekret mnicha, definicja słowa Sekret mnicha, znaczenie słowo Sekret mnicha, co to jest Sekret mnicha, co oznacza Sekret mnicha.