Co to znaczy Oktagon? - Definicja

Oktagon jest słowem określającym miejsce do pojedynków, bójek, bijatyk. Jest też wypowiadane na końcu wulgarnej dyskusji między wrogo nastawionymi do siebie osobami. Szczególnie popularne wśród młodzieży zdanie brzmi „oktagon zweryfikuje” – czyli po bójce okaże się, kto jest silniejszy.

Oktagon w matematyce to ośmiokąt, a w młodzieżowym slangu zostało rozpowszechnione za pośrednictwem walk Fame MMA, czyli pojedynkom gwiazd ze świata internetowego.

– Oglądasz dziś Fame MMA?

– Tak! Nie mogę się doczekać tych freak’ów w oktagonie.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Oktagon" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Oktagon w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Oktagon, definicja słowa Oktagon, znaczenie słowo Oktagon, co to jest Oktagon, co oznacza Oktagon.