Co to znaczy Sadge? - Definicja

Sadge to popularna emotka serwisu Twitch, którą tworzy zdjęcie ponurego Pepe the Frog. Używana w celu wyrażenia smutku lub rozczarowania z jakiegoś powodu.

Użytkownicy zwykle używają jej, gdy w grze wideo dzieje się coś tragicznego (np. śmierć ulubionej postaci lub strata czegoś ważnego). Często jest też używana ironicznie.

sadge

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Sadge" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Sadge w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Sadge, definicja słowa Sadge, znaczenie słowo Sadge, co to jest Sadge, co oznacza Sadge.