Co to znaczy Naura? - Definicja

Słowo „naura” wypowiadane jest na pożegnanie i jest skrótem od na razie. To przekształcenie popularnego słowa nara, jednak wypowiadane jest z akcentem naśladującym angielski, brytyjski.

Ta forma pożegnania została spopularyzowana przez Masno Gang. To grupa młodych ludzi, którzy wspólnie nagrywają filmy na YT i promuję się wzajemnie. Ostatnimi czasy wydali również kilka kawałków muzycznych, dobrze znanych wśród młodzieży.

– Dawaj Mati, lecimy na boisko!

– Nigdzie nie ide, naura frajerzy

W 2020 roku słowo „naura” uznano jako młodzieżowe słowo roku!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Naura" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Naura w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Naura, definicja słowa Naura, znaczenie słowo Naura, co to jest Naura, co oznacza Naura.