Co to znaczy FBG? - Definicja

Fbg – co to znaczy?

Skrót powstał w Internecie. FBG to „Francuz bez gumy”, używany wśród dzisiejszych dwudziestolatków. Jest to skrót nawiązujący do stosunku seksualnego. Zaczęło się to od miłości francuskiej, w której sprawia się przyjemność drugiej osobie pieszcząc ją dłońmi oraz ustami i językiem.

FBG to określenie, w którym mówimy o stosunku oralnym bez użycia prezerwatywy.

– Byłaś wczoraj u Tomka?

– Tak..

– I co? Było FBG?

– Daj spokój. hahha

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "FBG" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa FBG w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy FBG, definicja słowa FBG, znaczenie słowo FBG, co to jest FBG, co oznacza FBG.