Co to znaczy Patostreamy? - Definicja

Patostreamy to internetowa forma rozrywki, w której osoba nadająca (streamer) transmituje na żywo swoje codzienne życie lub różnego rodzaju gry komputerowe za pośrednictwem platform streamingowych, takich jak Twitch lub YouTube Live. Patostreamy są prowadzone w czasie rzeczywistym i mogą być oglądane przez widzów z całego świata.

Patostreamy są nazywane tak, ponieważ streamerzy często używają wulgaryzmów i obraźliwych słów, a także nadużywają alkoholu podczas trwania swoich transmisji. Zachowania na patostreamach oraz używany język jest nieodpowiedni i nieodpowiedzialny, więc lepiej unikać oglądania takich transmisji.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Patostreamy" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Patostreamy w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Patostreamy, definicja słowa Patostreamy, znaczenie słowo Patostreamy, co to jest Patostreamy, co oznacza Patostreamy.