Co to znaczy Chyba ty? - Definicja

„Chyba ty” to zwrot, który oznacza, że osoba mówiąca nie jest pewna tego, co mówi lub sugeruje, że prawdopodobnie masz rację. Zwrot też można także tłumaczyć jako „prawdopodobnie tak”.

Przykład:

Czy to prawda, że twoja firma zwolniła połowę pracowników?

Chyba ty, słyszałem o kilku osobach, które otrzymały wypowiedzenia.

Zwrot „chyba ty” często używany jest w sytuacjach, gdy osoba mówiąca nie jest do końca pewna tego, co mówi, ale zgadza się z tym, co zostało powiedziane przez inną osobę.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Chyba ty" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Chyba ty w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Chyba ty, definicja słowa Chyba ty, znaczenie słowo Chyba ty, co to jest Chyba ty, co oznacza Chyba ty.