Co to znaczy ONS? - Definicja

Ons to skrót od angielskiego zwrotu One night stand, co oznacza seksualną przygodę na jedną noc. Zwrot jest często stosowany w aplikacjach randkowych w czacie lub w opisach użytkowników, którzy szukają tego typu atrakcji.

Jasno sygnalizuje drugiej stronie, że dana osoba nie jest zainteresowana poważnym związkiem, a jedynie przelotnym, jednorazowym romansem.

183 cm, informatyk, z poczuciem humoru, po przejściach. Nie bawię się w związki. Tylko ONS.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "ONS" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa ONS w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy ONS, definicja słowa ONS, znaczenie słowo ONS, co to jest ONS, co oznacza ONS.