Co to znaczy Karyna? - Definicja

Karyna to lekceważące, obraźliwe określenie dziewczyny, kobiety wywodzącej się z patologicznego środowiska.

Początki słowa „Karyna” pojawiły się w Wielkiej Brytanii, gdzie kobiety mocno pomalowane i wystrojone przesadnie „dbały” o swoje dzieci. Pochodzi od żeńskiego imienia Karina lub Katarina. Ma wydźwięk negatywny i obraźliwy. Najczęściej jej mianem określa się osobę niezbyt mądrą, roztrzepaną, o specyficznym wyglądzie i sposobie wypowiadania się.

– Kaśka, aleś się dziś wymalowała! Wyglądasz jak typowa Karyna.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Karyna" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Karyna w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Karyna, definicja słowa Karyna, znaczenie słowo Karyna, co to jest Karyna, co oznacza Karyna.