Co to znaczy Ohayo? - Definicja

„Ohayo” to japońskie słowo, które jest używane jako powitanie rano lub przed południem. W języku angielskim czasem jest używane wśród fanów kultury japońskiej jako wyrażenie pozdrowienia w stylu anime i mangi. W takim kontekście może oznaczać „dzień dobry” lub „witaj”.

Przykład:

  • Dzień dobry!
  • Ohayo!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Ohayo" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Ohayo w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Ohayo, definicja słowa Ohayo, znaczenie słowo Ohayo, co to jest Ohayo, co oznacza Ohayo.