Co to znaczy Oblukać? - Definicja

W slangu młodzieżowym to słowo oznaczające chęć obejrzenia, popatrzenia na kogoś albo coś. To bardzo dokładnie i ciekawskie przypatrzenie się. Pochodzi od angielskiego słowo look – „patrzeć”.

– Ej! Ten nowy idzie! Weź oblukaj

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Oblukać" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Oblukać w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Oblukać, definicja słowa Oblukać, znaczenie słowo Oblukać, co to jest Oblukać, co oznacza Oblukać.