Co to znaczy Barcwelona? - Definicja

Barcwelona to negatywnie nacechowane określenie na klub piłkarski FC BARCELONA.
Używane przez antyfanów Barcelony, najczęściej kibiców REAL MADRYT.

Określenie powstało po połączniu obraźliwego słowa „cwel” i Barcelona. Coraz częściej spotykane w internecie, szczególnie po dołączeniu Roberta Lewandowskiego do klubu.

– I jak mecz?

– Barcwelona wygrała, Lewy znowu trafia.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Barcwelona" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Barcwelona w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Barcwelona, definicja słowa Barcwelona, znaczenie słowo Barcwelona, co to jest Barcwelona, co oznacza Barcwelona.