Co to znaczy Ntg? - Definicja

Słowo ntg wykorzystywane jest w slangu internetowym, głównie przez użytkowników Facebook’a. Stosuje się je głównie w różnego rodzaju grupach dyskusyjnych na portalu Facebook. NTG to skrót od wyrażenia: nie ta grupa!

Przykład wykorzystania:

– Cześć, czy ktoś wie gdzie, zjem w Poznaniu dobre sushi? – pyta użytkownik na grupie w sprawie biznesu i kursów online.

– W odpowiedzi na swoje pytanie otrzymuję informacje: ntg! Oznacza, to, że nie jest to odpowiednia grupa na takie pytania.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Ntg" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Ntg w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Ntg, definicja słowa Ntg, znaczenie słowo Ntg, co to jest Ntg, co oznacza Ntg.