Co to znaczy Crush/krasz? - Definicja

Słowo wywodzi się z języka angielskiego. Stosowane jest przez młodzież, szczególnie w popularnych mediach społecznościowych takich jak: Tik Tok czy Instagram i Snapchat.

Słowo „krasz” oznacza osobę, którą darzymy sympatią, która nam się bardzo podoba. To potoczna nazwa, spolszczona, którą opisuje się osobę, w której jesteśmy zakochani.

– Kim był Twój Crush z dzieciństwa?
– Uwielbiałam Justina Biebera!

– Aga, patrz! Idzie Wojtek..
– O jej! To mój Krasz!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Crush/krasz" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Crush/krasz w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Crush/krasz, definicja słowa Crush/krasz, znaczenie słowo Crush/krasz, co to jest Crush/krasz, co oznacza Crush/krasz.