Co to znaczy Eluwina? - Definicja

Słowo występuje w slangu młodzieżowym od 2019 roku. Wymyślone zostało przez polskiego YouTubera Pochodzi od słowa „elo”. Pochodzi z piosenki Kacpra Blonsky pt. ELUWINA.

Jest to młodzieżowa forma powitalna lub pożegnalna. Oznacza: „cześć”, „siema”, „elo”.

– Cześć, co tam?

– Eluwina, wszystko w porządku!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Eluwina" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Eluwina w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Eluwina, definicja słowa Eluwina, znaczenie słowo Eluwina, co to jest Eluwina, co oznacza Eluwina.