Co to znaczy Nsfw? - Definicja

Nsfw to skrót oznaczający po angielsku – Not safe for work.

Sugeruje, że coś nie powinno być oglądane w miejscu publicznym takim jak praca. Dotyczy to np. zdjęć o zabarwieniu erotycznym, wulgarnym lub mogących obrazić czyjeś uczucia. Stosowanie tego skrótu ma na celu uchronienie innych internautów przed krepująca sytuacją lub negatywnym konsekwencjami przeglądania tego typu treści wśród innych ludzi.

Ten skrót wykorzystuje się w komunikatorach i mediach społecznościowych.

– wysłałam Ci coś na WhatsUp. Nsfw 😉

-haha ok, zobaczę później jak wyjdę z pracy

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Nsfw" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Nsfw w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Nsfw, definicja słowa Nsfw, znaczenie słowo Nsfw, co to jest Nsfw, co oznacza Nsfw.