Co to znaczy Foff? - Definicja

Foff to skrót od angielskiego Fuck off, czyli „odwal się”.

Może być zapisywane też jako f’off lub f off. Stosowane jest w celu uniknięcia cenzury wulgaryzmu, najczęściej w grach internetowych, jako wyraz niezadowolenia lub zdenerwowania.

Coraz częściej takie skróty używane są w komunikatorach internetowych i w mediach społecznościowych.

– Zostaw mnie w spokoju, zabieraj swoje śmieszne pionki i foff!

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Foff" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Foff w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Foff, definicja słowa Foff, znaczenie słowo Foff, co to jest Foff, co oznacza Foff.