Co to znaczy No Nut November (NNN)? - Definicja

„NNN”, czyli skrót od „No Nut November”. No Nut November (NNN) – Listopad miesiącem bez masturbacji! NNN to internetowy ruch, który zachęca ludzi do powstrzymywania się od współżycia seksualnego lub masturbacji przez cały miesiąc – listopad. Jest to wyzwanie głownie kierowane do mężczyzn, ale kobiety również mogą w nim uczestniczyć. Celem tego wyzwania, które bije rekordy popularności na Tik Toku jest połączenie ludzi w wspólnym celu i wsparcie dla tych, którzy chcą ograniczyć swoje przyzwyczajenia seksualne.

Przykład użycia tego określenia w rozmowie:

– Słyszałeś o No Nut November?

– Nie, o co chodzi?

– To internetowe wyzwanie, które zachęca ludzi do powstrzymywania się od współżycia seksualnego lub masturbacji przez cały listopad. Może byś wziąć udział w tym wyzwaniu? 😛

– Hmm, to brzmi interesująco. Myślę, że spróbuję. Ale może być ciężko wytrzymać bez masturbacji cały miesiąc hahaha xd

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "No Nut November (NNN)" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa No Nut November (NNN) w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy No Nut November (NNN), definicja słowa No Nut November (NNN), znaczenie słowo No Nut November (NNN), co to jest No Nut November (NNN), co oznacza No Nut November (NNN).