Co to znaczy Send nudes? - Definicja

„Send nudes” to slangowe określenie oznaczające prośbę o przesłanie nagich zdjęć lub filmów osoby, z którą rozmawiamy (przeprowadzamy rozmowę). Prośba o wysłanie nagich zdjęć zazwyczaj uważana jest za nieodpowiednią lub niestosowną.

Przykład użycia określenia Send Nudes w rozmowie:

– Ej, Monika! send nudes 😀

– Nie, wyśle ci nagich fotek! To jest nieodpowiednie i nie będę tego robić.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Send nudes" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Send nudes w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Send nudes, definicja słowa Send nudes, znaczenie słowo Send nudes, co to jest Send nudes, co oznacza Send nudes.