Co to znaczy Destroy Dick December (DDD)? - Definicja

DDD czyli tzw. Destroy Dick December to kolejne wyzwanie, które obowiązuje każdego roku w grudniu. DDD kierowanie dla osób, które poradziły sobie z listopadowym wyzwaniem, jakim jest No Nut November (NNN). Destroy Dick December polega na masturbacji przez cały grudzień.

Według internetowych źródeł, wyzwanie polega na masturbowaniu się przez cały grudzień tyle razy, ile wskazuje liczba na kalendarzu.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Destroy Dick December (DDD)" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Destroy Dick December (DDD) w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Destroy Dick December (DDD), definicja słowa Destroy Dick December (DDD), znaczenie słowo Destroy Dick December (DDD), co to jest Destroy Dick December (DDD), co oznacza Destroy Dick December (DDD).