Co to znaczy MonkaS? - Definicja

MonkaS to popularny emotikon, który wywodzi się z serwisu Twitch.tv.

Jest to charakterystyczna, zielona żaba Pepe o wyłupiastych oczach. Żaba jest przerażona i przestraszona, a na jej czole widać krople potu. Emotkę używa się w grze w sytuacjach wymagających skupienia i napięcia.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "MonkaS" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa MonkaS w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy MonkaS, definicja słowa MonkaS, znaczenie słowo MonkaS, co to jest MonkaS, co oznacza MonkaS.