Co to znaczy Milf? - Definicja

Co to znaczy Milf?

To skrót od angielskiego powiedzenia „mom I’d like to fuck” (mamuśka, którą chciałbym przelecieć).

Milf spopularyzował się dzięki filmowi American Pie. Wcześniej to określenie było używane w przemyśle pornograficznym. Określa atrakcyjną seksualnie kobietę w średnim wieku, będącą matką. Kobieta zazwyczaj ma już dorosłe dzieci. Określenie to ma wydźwięk negatywny i nie jest komplementem.

Słowo Milf używane jest przez chłopców i młodych mężczyzn, którzy dopiero co wyszli z okresu dojrzewania i w sposób przedmiotowy widzą dojrzałe, atrakcyjne kobiety.

– Niezła jest ta mama Moniki ..

– No, fajny Milf.

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Milf" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Milf w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Milf, definicja słowa Milf, znaczenie słowo Milf, co to jest Milf, co oznacza Milf.