Co to znaczy Femboy? - Definicja

Femboy to słowo popularne w Ameryce. W slangu oznacza mężczyznę, który czuje się kobieco. Zwrot jest połączeniem angielskich słów female (żeński) oraz boy (chłopak).
Femboy podaje się za kobietę, nosi damskie ubrania i mówi wysokim głosem. Czuje się kobietą w ciele mężczyzny. Jego ruchy są delikatne i kobiece. Nie musi być koniecznie gejem, może tez być innej orientacji seksualnej.

– ej nie wiem, ta osoba to facet czy laska? Nie wiem jak się do niej zwrócić

– ja myślę, że to jakiś fameboy. Zobacz ile ma wzrostu..

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Femboy" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Femboy w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Femboy, definicja słowa Femboy, znaczenie słowo Femboy, co to jest Femboy, co oznacza Femboy.