Co to znaczy Kinda? - Definicja

Slangowe słowo „kinda” jest skrótem od wyrażenia „kind of”, które oznacza „trochę”, „w pewnym sensie” lub „do pewnego stopnia”. Jest to popularne wyrażenie w języku potocznym i slangu, szczególnie w angielskim.

Przykład:

  • I’m kinda tired, so I think I’ll go to bed early tonight. (Jestem trochę zmęczony, więc myślę, że pójdę spać wcześniej dzisiaj wieczorem.)
  • That movie was kinda weird, don’t you think? (Ten film był w pewnym sensie dziwny, nie sądzisz?)
  • I kinda like sushi, but I’m not a huge fan. (Trochę lubię sushi, ale nie jestem wielkim fanem.)

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Kinda" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Kinda w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Kinda, definicja słowa Kinda, znaczenie słowo Kinda, co to jest Kinda, co oznacza Kinda.