Co to znaczy Bubuś? - Definicja

Słowo „bubuś” to zdrobnienie od imienia „Buba”. W kontekście slangu może być używane w różnych sytuacjach, w zależności od kontekstu. Może być to przydomkiem, którym ktoś określa swojego partnera, lub też określeniem kogoś, kto jest bardzo przyjacielski lub miły. Często może też odnosić się do dziecka lub kogoś, kto jest niewinny lub łagodny.

Przykład:

  • Widziałaś, jaki z niego słodki bubuś?
  • Tak, śliczny chłopiec <3

Masz pytanie lub wątpliwości do tej definicji?

Jeśli Twoim zdaniem definicja jest zbyt mało wartościowa lub znasz inne znaczenie tego słowa, dodaj swoją wersję wyjaśniającą znaczenie: "Bubuś" w komentarzu. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyjaśnieniem, poinformuj nas o tym, a my postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Na tej podstronie sprawdzisz znaczenie słowa Bubuś w miejskim slangu. Wszystkie dostępne w słowniku MiejskiSlang.pl definicje i wyjaśnienia powstają przy wykorzystaniu research'u. informacji zebranych w internecie, a także opinii użytkowników. Staramy się, aby wszystkie definicje były na bieżąco sprawdzane i poprawiane, dzięki temu możesz być pewny znaczenia wielu słów pochodzących ze slangu młodzieżowego. Sprawdzając znaczenie słów posługuj się następującymi zwrotami: co to znaczy Bubuś, definicja słowa Bubuś, znaczenie słowo Bubuś, co to jest Bubuś, co oznacza Bubuś.